Tance cikánské
Program plný pestrých barev, temperamentní muziky, zdobených šátků, cinkání penízků a tamburín a samozřejmě ohnivého tance. Není zařazen do žádné konkrétní doby, dá se tancovat kdekoli. Je velmi živý, proto je vhodný nejen na podia, ale i na rauty či večírky.

Tance cikánské Tance cikánské Tance cikánské
 

Tance vesnické
Tance z prostředí středověkého podhradí zalahodí kdejakému oku. Ukazuje, jak se naši předci bavili v době volna a veselic, kdy džbánek a číše svlažily žíznivý ret, dobré víno teklo proudem a barevné sukně vířily v rychlém rytmu ... .

Tance vesnické Tance vesnické Tance vesnické
 

Tance dvorské
Taneční pásmo z období vrcholné gotiky. Slavnosti na hradech či tvrzích si šlechta zpestřovala tanci veselými i vznešenými. Tanečnice z královského fraucimoru v krásných kostýmech nám dovolí nahlédnout na podobnou slavnost. Vystoupení se hodí na podia, rynky, hradní či městské slavnosti. Zvláštní atmosféru za soumraku doplní i hořící pochodně

Tance dvorské Tance dvorské Tance dvorské
 

Pradlenky
Nejen veselice vyplnily den našich předků. Po vydařené slavnosti bylo potřeba uklidit a hlavně přeprat umazané oděvy. Toho se ujímaly dívky zvané pradlenky, které s košíkem plným špinavého prádla a valchou chodívaly k potoku prát. A nahlédnout do tohoto okamžiku nás zve tento program. A co nepotěší oko diváka víc, než taneček s barevnými šátky, zaučení nové pradlenky či veselá tahanice o panáka Melichara

Pradlenky Pradlenky Pradlenky
 

Šantán
Tento program nás zavede do časů první republiky. Časů bujarých večírků a plesů, do období vzniku mnoha divadel, zábavních podniků a šantánů. Kde jinde taky snáze zapomenout na hrůzy prožitých válečných let? Pojďte se i vy alespoň na chvilku oprostit od každodenních starostí a dovolte nám pobavit vás našimi tanci v rytmu charlestonu a swingu.

Pradlenky Pradlenky Pradlenky
 

Tance renesanční
Ze slunné Itálie dorazila už i do Čech - renesance. Unikátním komponovaným programem Vás provede osoba nejpovolanější - Petr Vok z Romžberka. Spolu s ním zavítáme do zemí Svaté říše římské, Burgundska, Flander i Itálie. Svižné tance, krásné šaty a ještě krásnější tanečnice, to je výlet do časů renesance.

Pradlenky Pradlenky Pradlenky